Kontakt

Supportärenden

Har du en fråga som gäller utskrift, bokning, eller något du vill ha hjälp med? Fyll i kontaktformuläret så skickas ett mail direkt till personen som bäst kan hjälpa dig.

Kontaktformulär

Du måste vara inloggad för att använda kontaktformuläret.

Kontakta oss direkt

Har du en fråga som rör vår verksamhet eller ett annat ärende? Maila direkt till info@3dteamet.se, eller kontakta någon i styrelsen nedan.

Namn Post Address
Åke Andersson Ordförande Ake@3dteamet.se
Karl Hammar IT och access Karl@3dteamet.se
Marcus Örtenberg Toftås Kursansvarig och stadga-skribent Marcus@3dteamet.se
Edward Hadziavdic Avancerad kursansvarig Edward@3dteamet.se
Samuel Rydz Wullens Introkursansvarig Samuel@3dteamet.se
Henrik Häggström Laseransvarig Henrik@3dteamet.se